Microsoft Office 2021 Home & Business (PC & MacOS) Elektronická licencia

Pro PC a Mac Rýchle doručenie
€149
Doručenie do 10 min

Nová elektronická licencia kancelárskeho balíka Microsoft Office 2021 pre domácnosti a podnikateľov (Home and Business), určená pre 1 zariadenie so systémom Windows 1, Windows 11 a Apple Mac OS. Časovo neobmedzená, ďalej prenositeľná, multijazyčné (vrátane SK)

Detailné informácie

Podrobný popis

Microsoft Office 2021 Home & Business (pre domácnosti a podnikateľov)

Zaobstarajte si lacnú elektronickou licenciu Microsoft Office 2021 pre podnikateľov, určenú pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows 10 a Windows 11, Mac OS X

Trvalá nová prenosná licencia v slovenčine s online s online aktiváciou

microsoft-office-home-bussiness

Word 2021 je obľúbený editor textových súborov Doc, Docx, ale podporuje aj ďalšie formáty. Vylepšená technológia detekcie pravopisných a gramatických chýb a nástroj Microsoft Translator poskytnú skvelú podporu vášmu písaniu, takže vaše dokumenty budú vždy v reprezentatívnej kvalite, bez ohľadu na jazyk, v ktorom píšete.

Excel 2021 vám pomôže ľahko spravovať rôzne typy a množstvo dát. Vytvárajte tabuľky a využite tento program na premenu svojich dát do úchvatných dokumentov. Vhodný pre účtovníctvo a ďalšie matematické výpočty.

Použite PowerPoint 2021 na prezentáciu vašich fotografií, biznis nápadov, plánov alebo správ profesionálnym a atraktívnym spôsobom. Podčiarknite vaše príbehy a nápady nádherným dizajnom, bohatými animáciami, špeciálnymi efektmi alebo 3D objektmi a ikonami, ktoré zapôsobia nielen na vašich priateľov, ale aj obchodných partnerov.

Outlook 2021 je najlepším programom pre správu a sledovanie e-mailov, kontaktov, úloh a súkromných či skupinových kalendárov. Poskytuje ako tradičné, tak nové mocné nástroje, ktoré urobia vašu prácu ešte efektívnejšou. Jednou z nových vymožeností je funkcia Focused Inbox, ktorá rozdeľuje vaše prijaté správy do sekcie Prioritné, kde sa zhromažďujú najdôležitejšie e-maily, a do sekcie Iné, kde sa nachádza menej relevantná pošta.

overeni-sk-office-licence

Zakúpením obdržíte:

  • Elektronickú licenciu (produktový kľúč)
  • Odkaz na stiahnutie inštalačných súborov
  • Doklad o nadobudnutí (Faktúru)
  • Technická podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky:

  • 1.6 GHz, dvojjádrový alebo rýchlejší procesor
  • 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov)
  • 4 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Apple Mac OS

Môžete tiež zakúpiť:

windows10 (1)

windows11 (1)

Dodatočné parametre

Kategória: Microsoft Office 2021
Jazyk softvéru:: Multijazyčné, vrátane SK
Spôsob doručenia:: Elektronicky
Typ licencie:: Nová licencia
Spôsob aktivácie:: On-line
Záruka:: 24 mesiacov
Operačný systém:: Windows 10 / Windows 11 / Apple Mac OS

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie