Pomoc s inštaláciou alebo aktiváciou na diaľku

Ak potrebujete odbornú pomoc s inštaláciou alebo aktiváciou zakúpeného softvér, obráťte sa nášho operátora, ktorý Vám s inštaláciou alebo aktiváciou vzdialene pomôže. K prepojeniu operátora s Vašim počítačom slúži aplikácia TeamViewer.

O bezpečnosť Vašich dát a Vášho súkromia strach mať nemusíte, všetku prácu nášho operátora uvidíte na obrazovke Vášho počítača a pripojenie môžete kedykoľvek ukončiť jedným kliknutím.

ČO ROBIŤ V PRÍPADE, ŽE CHCETE VYUŽIŤ NAŠU VZDIALENEJ POMOCI?

  • Kontaktujte nás emailom info@vyhodne-licencie.sk a dohodnite si termín vzdialeného pripojenia. Pre overenie si prosím pripravte číslo faktúry k zakúpenému softvérovému produktu.
  • Stiahnite si aktuálnu verziu programu TeamViewer tu.
  • Spustite stiahnutý súbor.

 

teamviewer-quicksupport

 

  • Podľa dohodnutého termínu Vám operátor zatelefonuje, vyzve vás k oznámeniu Vášho ID a heslá zo spusteného programu TeamViewer.
  • Po dokončení pripojenia operátora k Vášmu počítaču sa nebude možné opätovne pripojiť, pretože heslo programu TeamViewer sa pri pred každým pripojením mení.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie