Microsoft Office 2013

1 položiek celkom
Office 2013 Home and Business ESD
€45 –33 %
Microsoft Office 2013 Home & Business Elektronická licencia
Rýchle doručenie
Doručenie do 10 min
OFF2013HB

Druhotná elektronická licencia kancelárskeho balíka Microsoft Office 2013 pre domácnosti a podnikateľov (Home and Business), určená pre 1 zariadenie. Časovo...

Pôvodne: €45  (–33 %)
€30
Detail

Ponúkame overené lacné druhotné softvérové ​​licencie balíka Microsoft Office 2013. Jedná sa o najstarší balíček kancelárskeho softvéru vyvíjaný spoločnosťou Microsoft, ktorý máme v ponuke. Podporuje staršie operačné systémy Windows Xp, Windows Vista a Windows 7. Zahŕňa napríklad textový editor Word, program na tvorenie prezentácií PowerPoint alebo tabuľkový softvér Excel. Vyššie balíčky tiež Outlook, Access, Skype, alebo Publisher. V súčasnosti ide o vôbec najrozšírenejšie kancelárske aplikácie, ktoré spustíte takmer kdekoľvek. Jedná sa o staršiu verziu z roku 2013, najnovšiu verziu Microsoft Office 2021 nájdete tu.

Verzia je kompatibilná so systémami Windows 7, Windows 10 a Windows 11

Microsoft Office 2013 domácnosti a študenti

Microsoft Office pre študentov a domácnosti (Office Home & Student 2013) je najlacnejšia, ale tak najmenšia verzia kancelárskeho balíka. ktorý obsahuje trojicu tých najpoužívanejších programov. Word na úpravu dokumentov, PowerPoint na tvorbu prezentácií a Excel slúžiaci na vytváranie prehľadných tabuliek, ktoré využívajú aj celý rad užitočných matematických funkcií. Vhodný pre domácnosti, študentov, dôchodcov a bežnú kanceláriu.

Microsoft Office 2013 domácnosti a podnikanie

Microsoft Office pre domácnosti a podnikateľov ponúka k základnému balíčku aj emailového klienta Microsoft Outlook, ktorý slúži nielen na odosielanie a prijímanie emailov, ale taktiež podporuje kalendár.

overeni-sk