Microsoft Office 2013

1 položiek celkom
Office 2013 Home and Business ESD
€45 –33 %
Microsoft Office 2013 Home & Business Elektronická licencia
Rýchle doručenie
Doručenie do 10 min
OFF2013HB

Druhotná elektronická licencia kancelárskeho balíka Microsoft Office 2013 pre domácnosti a podnikateľov (Home and Business), určená pre 1 zariadenie. Časovo...

Pôvodne: €45  (–33 %)
€30
Detail

Ponúkame overené lacné druhotné softvérové ​​licencie balíka Microsoft Office 2013. Jedná sa o najstarší balíček kancelárskeho softvéru vyvíjaný spoločnosťou Microsoft, ktorý máme v ponuke. Podporuje staršie operačné systémy Windows Xp, Windows Vista a Windows 7. Zahŕňa napríklad textový editor Word, program na tvorenie prezentácií PowerPoint alebo tabuľkový softvér Excel. Vyššie balíčky tiež Outlook, Access, Skype, alebo Publisher. V súčasnosti ide o vôbec najrozšírenejšie kancelárske aplikácie, ktoré spustíte takmer kdekoľvek. Jedná sa o staršiu verziu z roku 2013, najnovšiu verziu Microsoft Office 2021 nájdete tu.

Verzia je kompatibilná so systémami Windows 7, Windows 10 a Windows 11

Microsoft Office 2013 domácnosti a študenti

Microsoft Office pre študentov a domácnosti (Office Home & Student 2013) je najlacnejšia, ale tak najmenšia verzia kancelárskeho balíka. ktorý obsahuje trojicu tých najpoužívanejších programov. Word na úpravu dokumentov, PowerPoint na tvorbu prezentácií a Excel slúžiaci na vytváranie prehľadných tabuliek, ktoré využívajú aj celý rad užitočných matematických funkcií. Vhodný pre domácnosti, študentov, dôchodcov a bežnú kanceláriu.

Microsoft Office 2013 domácnosti a podnikanie

Microsoft Office pre domácnosti a podnikateľov ponúka k základnému balíčku aj emailového klienta Microsoft Outlook, ktorý slúži nielen na odosielanie a prijímanie emailov, ale taktiež podporuje kalendár.

overeni-sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie