Microsoft Office 2021 Professional

€69
Doručenie do 10 min

Nová elektronická licencia kancelárskeho balíka Microsoft Office 2021 Professional (Plus), určená pre 1 zariadenie so systémom Windows 10 a Windows 11. Časovo neobmedzená, ďalej prenositeľná, multijazyčné (vrátane SK)

Detailné informácie

Podrobný popis

Microsoft Office 2021 Professional

Zaobstarajte si novú elektronickú licenciu Microsoft Office 2021 Professional (Plus), určenú pre 1 zariadenie s operačným systémom Windows 10 a Windows 11

Trvalá nová prenosná licencia v slovenčine s online s online aktiváciou

microsoft-office-professional

Word 2021 je obľúbený editor textových súborov Doc, Docx, ale podporuje aj ďalšie formáty. Vylepšená technológia detekcie pravopisných a gramatických chýb a nástroj Microsoft Translator poskytnú skvelú podporu vášmu písaniu, takže vaše dokumenty budú vždy v reprezentatívnej kvalite, bez ohľadu na jazyk, v ktorom píšete.

Excel 2021 vám pomôže ľahko spravovať rôzne typy a množstvo dát. Vytvárajte tabuľky a využite tento program na premenu svojich dát do úchvatných dokumentov. Vhodný pre účtovníctvo a ďalšie matematické výpočty.

Použite PowerPoint 2021 na prezentáciu vašich fotografií, biznis nápadov, plánov alebo správ profesionálnym a atraktívnym spôsobom. Podčiarknite vaše príbehy a nápady nádherným dizajnom, bohatými animáciami, špeciálnymi efektmi alebo 3D objektmi a ikonami, ktoré zapôsobia nielen na vašich priateľov, ale aj obchodných partnerov.

Outlook 2021 je najlepším programom pre správu a sledovanie e-mailov, kontaktov, úloh a súkromných či skupinových kalendárov. Poskytuje ako tradičné, tak nové mocné nástroje, ktoré urobia vašu prácu ešte efektívnejšou. Jednou z nových vymožeností je funkcia Focused Inbox, ktorá rozdeľuje vaše prijaté správy do sekcie Prioritné, kde sa zhromažďujú najdôležitejšie e-maily, a do sekcie Iné, kde sa nachádza menej relevantná pošta.

V Accesse 2021 môžete ľahko a rýchlo vytvárať podnikové aplikácie – buď zo šablón, alebo úplne od začiatku. Access ponúka širokú škálu intuitívnych nástrojov na navrhovanie aplikácií, pomocou ktorých môžete vytvárať atraktívne, vysoko funkčné aplikácie vo veľmi krátkom čase. Môžete tiež ľahko vytvárať svoje vlastné databázové aplikácie vo formátoch, ktoré slúžia vašej firme najlepšie

Publisher 2021 dokáže vytvárať vizitky, formuláre, ale aj prezentácie a webové stránky. Na tvorbu webových stránok a prezentácií užívateľ nemusí vedieť programovať alebo poznať značkovací jazyk HTML (ktorý je pre tvorbu www nevyhnutný) – všetko sa vytvára pomocou textových polí, do ktorých používateľ vkladá obrázky a text.

overeni-sk-office-licence

Zakúpením obdržíte:

  • Elektronickú licenciu (produktový kľúč)
  • Odkaz na stiahnutie inštalačných súborov
  • Doklad o nadobudnutí (Faktúru)
  • Technická podpora pri inštalácii a aktivácii

Systémové požiadavky:

  • 1.6 GHz, dvojjádrový alebo rýchlejší procesor
  • 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov)
  • 4 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Operačný systém: Windows 10, Windows 11

Môžete tiež zakúpiť:

balicky-windows-office

windows10 (1)

office2021

Dodatočné parametre

Kategória: Licencie Microsoft Office
Jazyk softvéru:: Multijazyčné, vrátane SK
Spôsob doručenia:: Elektronicky
Typ licencie:: Nová
Spôsob aktivácie:: On-line
Záruka:: 24 mesiacov
Operačný systém:: Windows 10 / Windows 11